Fotograaf Limburg: spontane zwangerschapsreportage op de Brunssummerheide
Herinnering aan je zwangerschap op een prachtige locatie
Vorig jaar mocht ik de bruidsreportage van dit gezellige stel uit Roermond verzorgen. Dit keer kwamen ze naar Brunssum voor een spontane zwangerschapsreportage op de prachtige Brunssummerheide. Zwangerschapsfoto’s zijn een waardevolle herinnering aan deze bijzondere periode en ideaal om later op terug te kijken.
Zwangerschapsfotografie in de natuur
De natuur is een perfecte plek voor een zwangerschapsreportage. Samen wandelen, zitten of gewoon genieten van de omgeving zorgt voor spontane en ontspannen portretten. Het is mooi om zowel foto’s van jou alleen te maken als samen met je partner. Deze afwisseling geeft een compleet beeld van deze bijzondere tijd.
Combineren met een newborn fotoshoot
Een zwangerschapsreportage kun je perfect combineren met een fotoshoot van jullie pasgeboren baby. Samen vormen deze reportages een prachtig album waarin zowel de zwangerschap als de eerste weken van jullie baby zijn vastgelegd. In mijn prijslijst bied ik een speciale combi aan: een half uur zwangerschapsfotografie in de natuur, gecombineerd met een spontane en journalistieke newborn fotoshoot aan huis.
Unieke en persoonlijke babyreportages
Regelmatig vragen mensen of ik bij een babyfotoshoot accessoires meebreng. Ik kies er bewust voor om geen accessoires aan te schaffen. Het is veel mooier om jullie baby te fotograferen in zijn of haar eigen babykamer, met persoonlijke spulletjes zoals knuffels en dekentjes. Dit maakt iedere babyreportage uniek en authent