02/07/20

Trouwfotograaf Heerlen: kleine bruiloft bij de Twee Gezusters en in de achtertuin

Trouwfotograaf Heerlen: intieme bruiloft bij De Twee Gezusters en in de achtertuin in Heerlen

Kleine bruiloft, groots genieten

Afgelopen week legde ik een kleine, maar ontzettend leuke bruiloft vast. De dag begon met een prachtige ceremonie in de kapel van De Twee Gezusters in Heerlen. Familie en vrienden hielden ontroerende en grappige speeches. Als afsluiting zong iedereen voor het bruidspaar. Ondertussen bracht hun zoontje de ringen, wat het moment extra bijzonder maakte.

Van de ceremonie naar de achtertuin

Direct na de ceremonie reed iedereen naar het woonhuis van het bruidspaar. In de achtertuin stond een sfeervolle tent, ingericht met houten meubels en een prachtige bosstijl. Overal lagen bloemen en houten stammetjes, wat zorgde voor een warme sfeer. Zodra iedereen een kop koffie of thee had, sneed het bruidspaar de taart aan. Uiteraard genoot ik zelf ook van een heerlijk stuk.

Spontane en speelse momenten

Na de taart was het tijd voor groepsfoto’s in de tuin. Daarna sprong het bruidspaar samen met hun zoon en hond op de trampoline. Dit leverde speelse, spontane trouwfoto’s op. Inmiddels trok de lucht dicht en dreigde een bui. Toch besloten we nog snel enkele romantische foto’s te maken in het bos aan de overkant. Als afsluiting poseerden ze bij de fruitbomen, wat zorgde voor intieme en sfeervolle beelden.

Afsluiten in stijl

Vlak voordat mijn tijd erop zat, maakte ik nog een laatste foto. Met een glas in de hand bracht het bruidspaar samen een toost uit op hun liefde. Vervolgens nam ik afscheid van het gezellige gezelschap, dat hun intieme trouwfeest verder vierde met een buffet.

Deze dag zat vol liefde, warmte en bijzondere momenten. Ik voelde me bevoorrecht om alles vast te leggen.

Neem contact op!

Bekijk meer shoots

14 oktober 2026

Familieshoot bij La Butte aux Bois in Lanaken | Herfstreportage

10 oktober 2026

Bruiloft La Caverne de Geulhem | Trouwen in een mergelgrot

2 oktober 2026

Verlovingsfotoshoot tussen de wijnranken van Wijngoed Fromberg in Limburg

23 september 2026

Evenementenfotograaf Brabant | Boekpresentatie Nicole Schlösser

22 september 2026

Zwangerschapsfotoshoot in Vaals bij Pluktuin Beej Bisschof