Bruidsfotograaf Wittem: Internationale bruiloft bij Kasteel Wittem en Viva Lanterne
Een internationale bruiloft in het Heuvelland
Deze bruiloft in Limburg was extra bijzonder. Een bruidspaar uit Sydney reisde speciaal naar Nederland om hun huwelijk te vieren. Samen met hun twee bruidskinderen beleefden ze een onvergetelijke dag in het prachtige Heuvelland. De dag begon bij Kasteel Wittem en eindigde bij het hippe Viva Lanterne. Het werd een perfect voorbeeld van hoe verschillende culturen en stijlen kunnen samenkomen en een unieke bruiloft vormen.
Eerste kennismaking met het bruidspaar
Alles begon met een telefonisch gesprek, waarin al snel een klik ontstond. Vervolgens spraken we af voor een persoonlijke ontmoeting, en mijn enthousiasme groeide alleen maar. Tijdens ons gesprek bespraken we hun plannen en wensen in detail. Daardoor kreeg ik een duidelijk beeld van wat zij belangrijk vonden. Hun wens was helder: de trouwdag moest worden vastgelegd op een manier die hen echt weerspiegelde. Vanaf dat moment keek ik enorm uit naar hun grote dag.
Fotogenieke momenten bij Kasteel Wittem
De trouwdag startte in het betoverende Kasteel Wittem. Daar bereidde de bruid zich samen met haar vriendinnen voor. De sfeer was ontspannen en vrolijk. Er werd gelachen, gepraat en genoten van het moment. Ondertussen zorgden haar vriendinnen ervoor dat alles soepel verliep. De bruid straalde in haar prachtige jurk, en de locatie vormde een perfecte achtergrond voor de ochtendfoto’s.
Kort daarna arriveerde de bruidegom met hun trouwauto bij het kasteel. We begonnen meteen met de bruidsreportage. De tuin, met zijn groene lanen en oude muren, bood talloze fotogenieke plekjes. Bovendien gaf het monumentale karakter van het kasteel extra diepte aan de beelden.
Na de fotoshoot met het bruidspaar maakte ik nog enkele speelse gezinsfoto’s. Het stel klom samen met hun bruidskinderen in een oude omgevallen boom. Daardoor ontstond een vrolijke, natuurlijke foto die perfect hun band liet zien.
De trouwceremonie vol verrassingen
Na de fotosessie reden we naar Viva Lanterne voor de huwelijksceremonie. Onderweg liep ik even vertraging op, omdat twee pony’s waren ontsnapt. Hierdoor moest ik een korte omweg nemen. Gelukkig arriveerde ik precies op tijd om het begin van de ceremonie vast te leggen.
De ceremonie vond plaats in een sfeervolle, landelijke schuur. Theelichtjes zorgden voor een romantische gloed. Terwijl de gasten vol verwachting wachtten, verraste de bruidegom zijn bruid met een strijkorkest. Toen het orkest “Daar komt de bruid” speelde bij haar binnenkomst, keek iedereen ontroerd toe. Dit onverwachte moment maakte de ceremonie extra bijzonder.
Huwelijksreceptie en gezellige middag bij Viva Lanterne
Na de ceremonie begon de huwelijksreceptie. Gasten proostten met prosecco, genoten van bruidstaart en wisselden verhalen uit. Ondertussen speelde de zon een hoofdrol en zorgde voor een ontspannen sfeer op het terras. De middag verliep gezellig en ongedwongen. Bovendien hielp de sfeervolle inrichting van Viva Lanterne mee om alles nog specialer te maken.
Feestavond en openingsdans
Ten slotte eindigde de dag met een feestelijke avond. De eerste dans van het bruidspaar vormde het startsein voor een geweldige avond vol muziek en plezier. Terwijl de gasten dansten, lachte iedereen en heerste er pure blijdschap. De dag zat vol emoties, liefde en verbinding – precies zoals een bruiloft hoort te zijn.
Ben jij op zoek naar een trouwfotograaf die de sfeer van jullie dag vastlegt in beeld en gevoel? Als bruidsfotograaf in Wittem leg ik niet alleen momenten vast, maar ook emoties. Of jullie nu trouwen bij Kasteel Wittem, Viva Lanterne of ergens anders in het Heuvelland – ik zorg voor foto’s die jullie verhaal vertellen. Ontdek mijn stijl als bruidsfotograaf in Wittem.




