18/08/17

Trouwfotograaf Schinveld: trouwen in de Schinvelderhoeve

Bruidsfotograaf Heerlen en Schinveld: trouwfoto’s van een internationaal huwelijk met als thema Alice in Wonderland, in de Schinvelderhoeve

De dag begon bewolkt toen ik bij het bruidspaar aanbelde voor het begin van de trouwreportage. Ik zou foto’s maken van het aankleden van de bruid, de bruidegom en hun beide bruidskinderen.

De voorbereiding van het bruidspaar

Eerst begon ik met het fotograferen van de bruidsvisagie en het bijzondere jaren '50 kapsel van de bruid. Tussendoor ging ik naar de woonkamer, waar de bruidegom met hun zoontjes bezig was met aankleden.

Na de voorbereidingen van de bruidegom was het tijd om terug naar boven te gaan voor het aantrekken van de prachtige kanten trouwjurk. Daarna gingen bruid en bruidegom ieder apart, samen met hun ouders, naar de Schinvelderhoeve, waar de ceremonie in “Alice in Wonderland”-stijl plaatsvond.

De ceremonie in Alice in Wonderland-stijl

De trouwambtenaar had ook haar outfit zorgvuldig gekozen, met een mooie gebloemde jurk die perfect aansloot bij de kleuren van de decoratie. De huwelijksceremonie duurde een uur en was bijzonder persoonlijk. De ambtenaar betrok alle gasten bij haar speech en liet iedereen persoonlijk aan het woord. De broer van de bruid hielp met het ja-woord, terwijl hun zoon het trouwboekje met een wasstempel verzegelde en de ringen bracht.

High tea en speeches

Na de ceremonie was het tijd voor een high tea met verschillende speeches, een champagetoast en het maken van groepsfoto’s.

Romantische trouwfoto’s in de zonnebloemen

Als afsluiting van de dag ging ik met het bruidspaar naar een veld vol zonnebloemen voor een aantal romantische trouwfoto’s samen. De overige foto’s maakten we onder de poort van de Schinvelderhoeve om de regen te ontlopen.

Een onvergetelijke trouwdag

Het was een superleuke trouwdag, vol spontane momenten en prachtige details die de unieke sfeer van dit internationale huwelijk weerspiegelden.

Wil je ook een onvergetelijke trouwreportage? Neem contact met me op en laten we samen jouw mooiste dag vastleggen in beelden!

 

Neem contact op!

Bekijk meer shoots

18 januari 2026

Fotograaf in de Ardennen tijdens een weekend in Spa

12 januari 2026

Trouwfotograaf Eindhoven; een intiem winterhuwelijk met trouwfoto’s in de sneeuw

3 januari 2026

Politieke portretfotografie voor VVD in Brunssum

28 december 2025

Winterbruiloft bij Delbrock RC – pure, documentaire trouwfotografie

13 december 2025

Spontane familiefotografie bij in Zuid Limburg bij Kasteel Terworm | Spontane familiefotograaf Heerlen