06/07/18

Trouwfotograaf Kerkrade: in het Kapellerbos en de kerk van Spekholzerheide

Trouwfotograaf Kerkrade: romantische trouwfoto's in het Kapellerbos en een kerkdienst in Spekholzerheide

Bruidsreportage met een bijzonder stel

Meer dan een jaar geleden boekte dit lieve stel mij als trouwfotograaf. Sindsdien keken zij enorm uit naar hun grote dag. Uiteindelijk was het zover en mocht ik hun complete bruidsreportage vastleggen. De loveshoot op de Brunssummerheide diende al eerder als een prachtige generale repetitie, waardoor zij extra ontspannen voor de camera stonden.

Aankleden en voorbereidingen

Op deze zonnige vrijdag begon ik de dag bij de bruid. Terwijl de kapster haar kapsel verzorgde, maakte ik foto’s van het aankleden en de kinderen die vrolijk rondliepen. Ondertussen reed ik naar het ouderlijk huis van de bruidegom in Simpelveld. Daar legde ik zijn voorbereidingen vast, zodat beide kanten van het verhaal mooi samenkwamen.

Rit naar de kerk

Toen iedereen klaarstond, stapte het gezelschap in een klassiek Volkswagenbusje. De vader van de bruid reed het stel naar de kerk. Ondertussen vulde de spanning de lucht. Voor het altaar wachtte de bruidegom geduldig, terwijl de bruid trots door haar vader werd weggegeven.

Trouwmis en fotoshoot

Na een warme en persoonlijke trouwmis gaven de bruid en bruidegom elkaar het ja-woord. Direct daarna reden we samen naar het Kapellerbos. Hier maakte ik romantische trouwfoto’s tussen de bomen en het zachte licht. Omdat de bruidskinderen wat vermoeid raakten, fotografeerde ik snel de belangrijkste momenten. Vervolgens zetten we de reportage voort met intieme foto’s van het bruidspaar alleen.

Feest en afsluiting

Na de fotoshoot was het tijd voor koffie, broodjes en Limburgse vlaai. Daarna nam ik kort afscheid, zodat het bruidspaar even kon genieten van hun gasten. Later keerde ik terug om het aansnijden van de bruidstaart en de openingsdans vast te leggen. Het feest vond plaats in de voormalige dancing Streeperkruis in Schaesberg, wat zorgde voor een unieke en sfeervolle locatie.

Ben je zelf op zoek naar een bruidsfotograaf in Kerkrade die jullie dag op een pure en stijlvolle manier vastlegt? Neem gerust contact met mij op voor meer informatie of een vrijblijvend kennismakingsgesprek.

Neem contact op!

Bekijk meer shoots

19 oktober 2025

Gezinsfotograaf Sittard | kinderfotoshoot bij herfst in het stadspark

18 oktober 2025

Intiem herfsthuwelijk op Landgoed Altembrouck – journalistiek bruidsfotograaf in de Voerstreek

18 oktober 2025

Familiefotograaf Limbricht - spontaan familieportret bij Kasteel Limbricht

15 oktober 2025

Fotograaf Belgische Ardennen | spontane familieshoot in Durbuy | | Sjurlie Fotografie

15 oktober 2025

Familieshoot bij Château le Balmoral in Spa – vier generaties op één foto