14/03/16

Communiefotograaf Limburg een leuke fotoshoot in het Schinveldse bos

Bekijk alles

Fotograaf Limburg: spontane communiereportage in de natuur van de Schinveldse bossen

Gezinsfotoshoot voor de communie

Dit voorjaar mocht ik dit gezellige gezin fotograferen in de prachtige Schinveldse bossen voor hun communiereportage. De fotoshoot vond plaats tegen de avond, bij het gouden licht van de ondergang van de zon, wat de foto's een magisch effect gaf. Het Schinveldse bos, met zijn betoverende bomen en schattige begroeiing, biedt de ideale achtergrond voor een sprookjesachtige communiefotoshoot.

Gezinsreportage voor broer en zus

In dit gezin deden zowel broer als zus samen de communie. Het was een feest om hen samen vast te leggen in dit bijzondere moment. De natuurrijke omgeving zorgde voor een ontspannen en spontane sfeer, waardoor de mooiste beelden van dit gezin konden ontstaan. De foto's die tijdens deze sessie zijn gemaakt, worden verwerkt in een prachtig communiealbum, wat een blijvende herinnering zal zijn.

Boek je communiefotoshoot op tijd

Wil je ook een professionele communiereportage laten maken? Het is aan te raden om een fotoshoot circa 6 weken voor de communie in te plannen. Zo heb je genoeg tijd om het album, de communie-uitnodigingen en bedankjes op tijd klaar te hebben voor de grote dag.

Maak jouw communie herinnering compleet

Ben je op zoek naar een fotograaf voor jouw kind’s communie in Limburg? Neem dan snel contact met me op en zorg ervoor dat je communiefotoshoot op tijd wordt vastgelegd!

 

Neem contact op!

Bekijk meer shoots

14 juni 2026

Aanzoek Wijndomein Holset | Huwelijksaanzoek fotograaf Zuid-Limburg

5 juni 2026

Trouwen bij Auberge de Rousch in Heerlen | Van Tinder-match tot trouwdag

1 juni 2026

Ballerina Fotoshoot Limburg: in het Schutterspark – tussen natuur, licht en een vleugje Zwanenmeer

9 mei 2026

25 jaar huwelijk bij Château St. Gerlach in Valkenburg

8 mei 2026

Fotoshoot voor boekcover van Nicole Schlösser bij Buitenplaats Vaeshartelt Maastricht | Auteursfoto’s Limburg