13/04/18

Fotograaf Limburg: new born shoot en babyfotografie aan huis

Newborn fotografie Limburg: babyreportage aan huis in Obbicht

Als klanten je eerst voor hun bruidsreportage boeken en daarna voor twee babyshoots, mag je trots zijn! Het was geweldig om voor de geboorte van hun derde kindje weer naar Obbicht te mogen komen voor het maken van een newborn shoot aan huis.

Babyfoto’s in een ontspannen setting

De kleine jongen was inmiddels 3 weken oud en na zijn flesje lekker slaperig. Dit gaf ons de perfecte gelegenheid om direct aan de slag te gaan met het maken van prachtige babyfoto’s. We begonnen de shoot in de woonkamer, met de baby comfortabel in een schattig houten kratje. Het was een ontspannen en rustige omgeving, waardoor de fotoshoot soepel verliep.

Speciale momenten met de trotse zusjes

Na de eerste babyfoto’s wilden de trotse zusjes ook graag op de foto met hun kleine broertje. De liefde en trots die zij voor hun nieuwe broertje voelden, was zo mooi om vast te leggen. We maakten een aantal leuke foto’s van het gezin, inclusief een mooi familieportret van papa, mama en alle kinderen samen.

Schattige momenten in de wieg

Vervolgens gingen we verder met een aantal babyportretten in de schattige wieg. De zusjes kwamen nieuwsgierig meekijken over de rand van de wieg, wat super schattige beelden opleverde. Dit soort spontane momenten maken de newborn fotoshoot nog specialer en persoonlijker.

Eindigen op het juiste moment

Na ongeveer een uur begon de kleine jongen langzaam te merken dat het tijd was voor een pauze en werd hij wat huilerig. Het was het perfecte moment om de fotoshoot af te ronden en te zorgen voor een ontspannen einde.

Een newborn shoot is een bijzonder moment in het leven van een gezin. Wil je ook zulke waardevolle herinneringen voor je gezin vastleggen? Neem dan contact met me op voor een newborn fotoshoot aan huis in Limburg. Als ervaren fotograaf leg ik deze unieke momenten met liefde en zorg vast.

 

Neem contact op!

Bekijk meer shoots

18 januari 2026

Fotograaf in de Ardennen tijdens een weekend in Spa

12 januari 2026

Trouwfotograaf Eindhoven; een intiem winterhuwelijk met trouwfoto’s in de sneeuw

3 januari 2026

Politieke portretfotografie voor VVD in Brunssum

28 december 2025

Winterbruiloft bij Delbrock RC – pure, documentaire trouwfotografie

13 december 2025

Spontane familiefotografie bij in Zuid Limburg bij Kasteel Terworm | Spontane familiefotograaf Heerlen