Fotograaf Maasbracht: Evenementenfotografie voor Navenant Magazine bij Restaurant Da Vinci
Op zondag was ik als evenementenfotograaf aanwezig bij het Groot Limburgs Aspergediner in Maasbracht, georganiseerd door Restaurant Da Vinci. Dit bijzondere evenement, met meer dan 175 gasten, werd in samenwerking met de Navenant Foundation gehouden. Het Aspergeweekend is een jaarlijks hoogtepunt, en dit evenement stond weer garant voor een geweldige ervaring voor alle aanwezigen.
Culinaire hoogstandjes tijdens het Aspergediner in Maasbracht
De culinaire hoogstandjes tijdens het Aspergediner werden verzorgd door de getalenteerde chef-kok Margo Reuten, bekend van Restaurant Da Vinci. De gasten genoten van een verfijnde selectie aspergerechten, die de algehele sfeer van het evenement perfect aanvulden. Als fotograaf was het een eer om de prachtige gerechten en de enthousiaste reacties van de gasten vast te leggen.
Aspergediner met live muziek en veiling voor goed doel
Het aspergediner vond plaats in een ruime tent die speciaal voor het evenement werd opgezet. Gedurende de middag werd de sfeer verder versterkt door live muziek, die de gasten vermaakte en de ambiance een extra dimensie gaf. Na het diner volgde een bijzondere veiling, waarbij de opbrengst geheel ten goede kwam aan een behandelmethode tegen kanker.
De veiling omvatte items zoals wijn, kunstobjecten, sieraden en diners, en leverde een recordbedrag van bijna 120.000 euro op. Het was een bijzonder moment om vast te leggen, en als fotograaf voelde het geweldig om deel uit te maken van deze indrukwekkende gebeurtenis.
Evenementenfotografie voor Navenant Magazine
De foto's van dit bijzondere aspergediner zullen worden gebruikt in het prestigieuze Navenant Magazine, waarmee ik weer de kans kreeg om een belangrijk moment vast te leggen voor dit gerenommeerde tijdschrift.