Bruidsfotograaf Landgraaf: trouwen in de Overste Hof en een buiten ceremonie in de Leender kapel in Schaesberg
Trouwen in de hitte
Gisteren trouwden dit stel. Ik keek er enorm naar uit, vooral omdat er voor mij als fotograaf veel bijzondere elementen in dit huwelijk zaten. Zo was er bijvoorbeeld de kerkdienst bij de Leender kapel in het bos van Schaesberg. Toen het echter zover was, bleek het die dag meer dan 30 graden te worden. Hierdoor begon ik me toch wel een beetje zorgen te maken over de felle zon en de hoge temperatuur.
Fantastische dag
Gelukkig bleek mijn zorg achteraf ongegrond. Ondanks de hitte werd het namelijk een fantastische dag. Het begon bij de ouders van de bruid, waar de kapster haar werk deed, het aankleden plaatsvond en de bruid werd afgehaald. Vervolgens volgde het wettelijk huwelijk op de binnenplaats van Landgoed de Overste Hof, wat een geweldige sfeer had.
De ceremonie in de kapel
Na de lunch vertrokken we daarna naar de kapel in het bos. Daar werd de plechtigheid door een grote groep mensen bijgewoond, wat de ceremonie extra bijzonder maakte.
Terug naar de Overste Hof
Na de ceremonie gingen we terug naar de Overste Hof voor de champagne toast, het aansnijden van de bruidstaart en de bruidsreportage. De bruid had bovendien allerlei leuke accessoires meegenomen, passend bij de huwelijkskleuren: oranje en fuchsia. Al met al werden de spontane trouwfoto’s van het stel werkelijk prachtig.
Hier zijn enkele van mijn favoriete trouwfoto’s.