27/01/17

Trouwfotograaf: mijn beste trouwfoto's van bruidsreportages in Limburg en Brabant

Trouwfotograaf Limburg en Brabant: een jaaroverzicht van mijn journalistieke bruidsreportages in 2016

Als trouwfotograaf in Limburg en Brabant heb ik in 2016 weer vele prachtige momenten vastgelegd. In dit jaaroverzicht laat ik je een selectie zien van mijn favoriete bruidsfoto's. Mijn stijl is journalistiek, wat betekent dat ik veel waarde hecht aan het vastleggen van de pure, spontane emoties van de dag.

Hoeveel trouwfoto's maak ik tijdens een bruidsreportage?

Een vraag die ik vaak krijg van bruiloftsgasten is hoeveel foto's ik eigenlijk maak tijdens een trouwdag. Het antwoord is dat ik het vaak niet precies weet. Ik werk met twee camera's: een met een telelens en een met een groothoeklens. Dit zorgt ervoor dat ik elk moment kan vastleggen, van intieme details tot grotere scènes.

Wat maakt een goede trouwfoto?

Voor mij draait een goede trouwfoto om het vastleggen van echte emoties. Of het nu gaat om een glimlach of een traan, ik wil het moment vastleggen zoals het is. Daarom werk ik altijd spontaan en onopvallend, zonder in te grijpen in de situatie. Zo ontstaan natuurlijke, ongeposeerde beelden die de ware sfeer van de dag vastleggen.

In dit jaaroverzicht zul je weinig geposeerde trouwfoto's zien, omdat mijn focus ligt op journalistieke bruidsfotografie. Mijn favoriete beelden zijn de momenten waarop ik een puur, onvergetelijk moment kan vastleggen, zonder dat het bruidspaar het merkt. Dit maakt een bruidsreportage tot een visuele documentaire van de dag.

Bruidsreportages als een foto documentaire

Bruidsparen vertellen me vaak dat ze hun trouwdag opnieuw beleven wanneer ze hun trouwalbum doorbladeren. Dit is voor mij het grootste compliment. Mijn doel is om je trouwdag vast te leggen zoals deze echt was, met alle authentieke emoties en bijzondere momenten.

Populaire trouwlocaties in Limburg en Brabant

De huwelijksfoto's die je in dit overzicht ziet, zijn genomen op verschillende prachtige trouwlocaties in Limburg en Brabant. Enkele van de locaties waar ik heb mogen fotograferen zijn onder andere:

  • Buitenplaats Vaeshartelt, Maastricht
  • Kasteel de Hoogenweerth, Maastricht
  • Stadbroekermolen, Sittard
  • Gemeentehuis Heerlen
  • Kasteel Hoensbroek
  • Boerderij in Ottersum
  • Auberge de Rousch, Heerlen
  • Seehaus 53, Eschweiler
  • Sunset Lounge, Roermond
  • Villa la Ferme de Pere Louis, Ardennen
  • Het Nonke Buuske, Schinveld
  • Kasteel Bloemendal, Vaals
  • Kerk in Nunhem
  • Oranjerie van Kasteel Terworm, Heerlen

Ben jij ook op zoek naar een trouwfotograaf die de mooiste momenten van jouw dag vastlegt? Neem contact met me op om de mogelijkheden voor jouw bruidsreportage te bespreken!

 

Neem contact op!

Bekijk meer shoots

19 oktober 2025

Gezinsfotograaf Sittard | kinderfotoshoot bij herfst in het stadspark

18 oktober 2025

Intiem herfsthuwelijk op Landgoed Altembrouck – journalistiek bruidsfotograaf in de Voerstreek

18 oktober 2025

Familiefotograaf Limbricht - spontaan familieportret bij Kasteel Limbricht

15 oktober 2025

Fotograaf Belgische Ardennen | spontane familieshoot in Durbuy | | Sjurlie Fotografie

15 oktober 2025

Familieshoot bij Château le Balmoral in Spa – vier generaties op één foto