30/12/13

Loveshoot c.q. romantische reportage in het Danikerbos Geleen

Vandaag had ik een afspraak met Nicole om een reportage van haar samen met haar vriend te maken in het Danikerbos in Geleen.

Ik parkeerde de auto bij de oude steenfabriek en toen Nicole en haar vriend zich voorstelden was het gelijk gezellig.

Nicole had haar gitaar meegenomen  en ze wilden een leuke, spontane reportage van hun samen die niet geposeerd is.

Ze waren overal voor in en ging zo in hun jeans tussen het mos en de bladeren zitten en liggen. Alles ging eigenlijk vanzelf daarna, geen enkele aanwijzig bleek nodig. We starten bij een oud vervallen huisje naast de steenfabriek.

Misschien zou je denken dat het bos niet mooi is in de winter, maar het bos, de gevallen bladeren en de kale bomen zijn juist en prachtig sfeervol decor voor een fotoshoot

Dit leuke stel kent elkaar 1,5 jaar en de verliefdheid straalde er van af. Echt ontzettend om deze mensen te mogen fotograferen.

Ze bleken bij mij te zijn uitgekomen via een bruidsreportage die ik ruim 2 jaar geleden heb gemaakt. 

 

Neem contact op!

Bekijk meer shoots

14 oktober 2026

Familieshoot bij La Butte aux Bois in Lanaken | Herfstreportage

10 oktober 2026

Bruiloft La Caverne de Geulhem | Trouwen in een mergelgrot

2 oktober 2026

Verlovingsfotoshoot tussen de wijnranken van Wijngoed Fromberg in Limburg

23 september 2026

Evenementenfotograaf Brabant | Boekpresentatie Nicole Schlösser

22 september 2026

Zwangerschapsfotoshoot in Vaals bij Pluktuin Beej Bisschof