Spontane communiereportage van een jongen in de tuinen van Chateau Sint Gerlach
Waarom een communiereportage vooraf plannen?
De beste tijd voor een communiefotoshoot is het voorjaar, ongeveer een maand voor de communiedag. Op die manier kun je ervoor zorgen dat alle foto’s, uitnodigingen en bedankjes op tijd klaar zijn. Zo kun je op de communiedag zelf ontspannen genieten van het feest.
Een sprookjesachtige locatie
De tuinen van Chateau Sint Gerlach vormen het hele jaar door een prachtig decor. Denk aan de bloeiende bloemen in de lente, het frisse groen van de zomer, of de warme kleuren van de herfst. Iedere fotoshoot hier voelt als een klein sprookje.
Mijn werkwijze en beschikbaarheid
Als communiefotograaf werk ik door heel Limburg, zowel in Nederland als België. Naast de reportage vooraf, kun je mij ook boeken voor de dag zelf, inclusief het vastleggen van de communiemis en het feest. Mijn stijl is ongedwongen en spontaan, zodat de foto's écht laten zien wie jullie zijn.
Omdat het voorjaar snel dichterbij komt, loopt mijn agenda al aardig vol. Wil je zeker zijn van een plekje, wacht dan niet te lang met boeken!