03/06/15

Communiefotograaf Brunssum: spontane foto's in het bos

Bekijk alles

Communiefotograaf in Brunssum: spontane communiereportage op de Brunssummerheide

Deze keer maakte ik een communiereportage bij de Rode Beek op de Brunssummerheide. Samen met zijn ouders ging deze stoere jongen het bos in. Daardoor ontstond een avontuurlijke en spontane fotoshoot in Brunssum.

Spontane communiefotoshoot in de natuur

Tijdens de fotoshoot had hij er meteen zin in. Hij klom in bomen en liep door het bos. Daarnaast stond hij met opgestroopte broekspijpen in de Rode Beek. Hierdoor ontstonden speelse en echte momenten.

Omdat hij zich vrij bewoog, hoefde hij niet te poseren. Daardoor kreeg de reportage een natuurlijke uitstraling. Bovendien zorgde de omgeving voor veel variatie in de beelden.

Vrolijke momenten met ballonnen

Zijn moeder nam gekleurde heliumballonnen mee. Daardoor kregen de foto’s een extra vrolijk detail. Tegelijk hielp zijn vader mee om hem aan het lachen te krijgen.

Hierdoor ontstonden spontane lachmomenten. Daardoor werden de beelden nog levendiger. Bovendien zorgde dit voor een ontspannen sfeer tijdens de shoot.

Van communiefoto’s naar blijvende herinneringen

Na de fotoshoot werden de beelden op verschillende manieren gebruikt. Zo kwamen de foto’s terug op de communietaart. Daarnaast werd het feest gevierd bij de Schinvelderhoeve.

Ook maakte ik een communiealbum. Dit album kreeg een jute cover en een blauw lint. Daardoor sloot het perfect aan bij zijn outfit.

Communiefotoshoot in Brunssum of Limburg boeken

Wil jij ook een spontane communiefotoshoot in Brunssum of Limburg laten maken? De natuur biedt veel mogelijkheden voor speelse beelden.

Neem contact op en plan jouw communiefotoshoot. Samen zorgen we voor een ontspannen reportage met blijvende herinneringen.

Neem contact op!

Bekijk meer shoots

9 juli 2026

Fotograaf Doenrade: Zwangerschapsshoot met paard bij zonsondergang

20 juni 2026

Zomerbruiloft bij Biesenhof Geleen

14 juni 2026

Aanzoek Wijndomein Holset | Huwelijksaanzoek fotograaf Zuid-Limburg

5 juni 2026

Trouwen bij Auberge de Rousch in Heerlen | Van Tinder-match tot trouwdag

1 juni 2026

Ballerina Fotoshoot Limburg: in het Schutterspark – tussen natuur, licht en een vleugje Zwanenmeer